JAK STOSOWAĆ CANDIVAC

Aby suplementacja preparatem Candivac przyniosła oczekiwane efekty, postępuj według następujących wskazówek. Zalecany schemat spożywania preparatu Candivac jest bardzo prosty.

  1. Przez 10 kolejnych dni przyjmujesz 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na czczo. Nie ma znaczenia, w którym dniu cyklu jesteś.

    ! Informacja „na czczo” oznacza, że preparat należy przyjmować zaraz po przebudzeniu i najlepiej pół godziny przed śniadaniem, popijając 200 ml wody. Dzięki temu treści pokarmowe obecne w żołądku i jelitach nie przeszkodzą w działaniu preparatu.  

  1. Robisz 20 dni przerwy w stosowaniu. W tym czasie mikroorganizmy zawarte w preparacie Candivac kolonizują organizm i pomagają w procesie przywracania równowagi.
  1. Powyższe czynności powtarzasz: przyjmujesz 1 kapsułkę dziennie przez 10 dni suplementacji i następnie robisz 20 dni przerwy. Aż do momentu zużycia wszystkich 30 kapsułek z opakowania.
Candivac ma postać małych, łatwych do połknięcia kapsułek.
Jedno opakowanie Candivac wystarcza aż na 3 miesiące stosowania!
Pamiętaj, że żaden preparat nie zastąpi wizyty u specjalisty. Suplement diety Candivac może być stosowany kilka razy w roku po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Uwaga: Produkt przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 7 lat i u dorosłych. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli istnieje konieczność zastosowania produktu u dzieci w wieku poniżej 7 lat lub u kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnych dla dzieci. Jednoczesne stosowanie z produktami immunobiologicznymi nie jest zalecane. W takich przypadkach zawsze konieczne są konsultacje z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Przechowywanie: W temperaturze poniżej 25°C w ciemnym i suchym miejscu.

Skład: Jedna kapsułka zawiera 5mg substancji aktywnej, przygotowanej za pomocą liofilizacji inaktywowanych drobnoustrojów: Candida albicans lysatum cryodesiccatum (CCM 8355), Candida albicans krusei lysatum cryodesiccatum (CCM 8357), Candida glabrata lysatum cryodesiccatum (CCM 8356), Propionibacterium acnes lysatum cryodesiccatum (CCM 7083); Substancje pomocnicze: dwutlenek krzemu, laktoza, skrobia ziemniaczana (substancje wypełniające).

Copyright ©2024