Zastosowanie wyjątkowego połączenia szczepów mikroorganizmów Candida albicans, Candida crusei, Candida glabrata oraz Propionibacterium acnes było pomysłem na stworzenie produktu Candivac.

CANDIVAC - O PRODUKCIE

Candivac to suplement diety, stworzony z myślą o wsparciu zdrowia i komfortu kobiet oraz mężczyzn dotkniętych kandydozą. Produkt zawiera liofilizat wybranych szczepów mikroorganizmów, w tym Candida albicans, Candida crusei, Candida glabrata oraz Propionibacterium acnes, które są najczęstszymi czynnikami wywołującymi problemy intymne.

Skład

Każda kapsułka Candivacu zawiera liofilizat 5 mg następujących mikroorganizmów:

  • Candida albicans lysatum cryodesiccatum
  • Candida crusei lysatum cryodesiccatum
  • Candida glabrata lysatum cryodesiccatum
  • Propionibacterium acnes lysatum cryodesiccatum

Liofilizacja to proces odwadniania mikroorganizmów w stanie zamrożonym, co pozwala na ich zakonserwowanie i dostarczenie do organizmu w jak najlepszej formie. Mikroorganizmy te są inaktywowane, co oznacza, że nie mogą powodować chorób, ale pomagają wzmocnić barierę immunologiczną organizmu.

Unikalność

Candivac jest produktem doustnym zawierającym liofilizowane, nieaktywne chorobotwórczo szczepy, w tym Candida albicans, które są sprawcami dolegliwości intymnych u 90% kobiet. Mikroorganizmy zawarte w preparacie pozytywnie wpływają na mikroflorę bakteryjną pochwy, pomagając utrzymać jej naturalną równowagę mikrobiologiczną oraz wspomagają ochronę przed nawrotami kandydozy.

Działanie

Candivac pomaga wyjść z błędnego koła kandydozy, oferując wsparcie w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jeśli zauważyłaś u siebie objawy grzybicy pochwy lub masz problem z nawrotami tej dolegliwości, Candivac może być odpowiedzią na Twoje potrzeby, gdyż zawarte w suplemencie liofilizaty pomagają wzmocnić barierę immunologiczną organizmu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stosowania suplementu Candivac, przed zakupem lub zastosowaniem, skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Opakowanie

Candivac jest dostępny w aptekach bez recepty w opakowaniach zawierających 30 kapsułek.

Zalecane spożywanie

  • Przez 10 kolejnych dni przyjmować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na czczo.
  • Następnie zrobić 20 dni przerwy.
  • Ponownie przez 10 dni przyjmować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na czczo.
  • Po kolejnych 20 dniach przerwy, przez następne 10 dni przyjmować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na czczo.
  • Powtarzać powyższe kroki cyklicznie.

Dbaj o siebie i pamiętaj, że możesz zwalczyć kandydozę!

Copyright ©2024